ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XX Konferencję GAZTERM: "Perspektywy dla nowego modelu rynku gazu w regionie Trójmorza"

Kiedy: 15 - 17 maj 2017
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Amber
Organizator: Studio 4u
XVII Konferencja "Rynek Gazu 2017"

Kiedy: 26 - 28 czerwiec 2017
Miejsce: Nałęczów
Organizator: Redakcja Rynku EnergiiSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Gazprom podpisał z Vitolem długoterminową umowę na dostawę 300 tys. ton LNG
21.04.2017r. 09:05

Jak poinformował BiznesAlert.pl, nie wiadomo jednak na jaki okres opiewa kontrakt. Vitol jest jednym z graczy na globalnym rynku LNG, który chce wzmocnić ofertę dla swoich klientów na całym świecie.
Poprzez podpisanie wspomnianej umowy spółka wzmacnia swoją współpracę z Gazpromem. W 2005 roku Vitol zgodził się na udzielenie rosyjskiemu koncernowi do 2016 roku dostępu do 227 mln m3 pojemności magazynów gazu w Wielkiej Brytanii. Z kolei w 2013 roku kierownictwa spółek porozumiały się o rozbudowie mocy podziemnych magazynów w Europie.
Szwajcarsko -holenderska spółka jest drugą co do wielkości firmą pośredniczącą w handlu ropą na świecie. W obszarze swojej działalności zajmuje się także handlem gazem, transportem oraz magazynowaniem węglowodorów - przypomina BiznesAlert.pl.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE